Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szybkie zamówienia telefoniczne 793 455 555

Krzesła toaletowe

(0)
109,00 zł
Wysyłka w 24h !
(0)
109,00 zł 99,00 zł
Wysyłka w 24h !
(0)
259,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Produkt pomocniczy ułatwiający załatwienie potrzeb fizjologicznych i pomocny w opiece długoterminowej. Składana konstrukcja umożliwia przechowywanie  urządzenia na małej powierzchni. Szeroki zakres regulacji urządzenia umożliwia dobranie sprzętu do pacjentów o różnych gabarytach i wzroście. Po  zdemontowaniu pojemnika sanitarnego można postawić krzesło nad sedesem ,żeby pacjent mógł się załatwiać bezpośrednio do niego. Urządzenie świetnie sprawdza się w przypadku pacjentów leżących bądź korzystających z wózków inwalidzkich bez konieczności transportowania ich do ciasnych toalet.

Wysyłka w 24h !
99,00 zł 109,00 zł
(0)

Krzesełko rehabilitacyjne prysznicowe o lekkiej aluminiowej konstrukcji ułatwiające/umożliwiające kąpiel przez osoby w podeszłym wieku bądź mające problemy z utrzymaniem równowagi. Łatwe do utrzymania w czystości, odporne na działanie wody, siedzisko i oparcie wykonane z kontaktowo ciepłego poliuretanu posiada otwory odpływowe, zaś gumowe końcówki nóżek zapewniają stabilność. Krzesełko posiada skokową regulację wysokości co 2,5 cm. Zabezpiecza użytkownikowi stabilną pozycję, chroni przed ryzykiem upadku, może być stosowany w warunkach szpitalnych i domowych.

Wysyłka w 24h !

KRZESŁO TOALETOWE TAPICEROWANE (nieskładane)

 • plastikowe siedzisko
 • stalowa konstrukcja
 • miękkie podłokietniki
 • skokowa regulacja wysokości krzesła
 • miękkie siedzisko w kolorze niebieskim
 • wiadro z pokrywką o pojemności 5 litrów
 • deska sedesowa z pokrywką
 • wysokość krzesełka 64-79 cm.
 • szerokość krzesła 56 cm.
 • głębokość krzesła 53 cm.
 • szerokość siedziska 46 cm. 
 • głębokość siedziska 45 cm.
 • waga krzesła 7 kg.
 • maksymalne obciążenie 100 kg.
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Stabilne i trwałe krzesło toaletowe

W zawiązku z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistyczny sprzęt medyczny, nasz sklep internetowy  wzbogacił ofertę o krzesła toaletowe umożliwiające codzienną kąpiel i mycie osób niepełnosprawnych oraz starszych mających problemy z poruszaniem. Produkty znajdujące się u nas w sprzedaży zostały wykonane z wysokiej jakości trwałych tworzyw, wytrzymałych na rozłamanie lub wygięcie, dzięki temu cała konstrukcja jest stabilna. Metalowe elementy krzeseł toaletowych dla niepełnosprawnych mają powłokę antykorozyjną, która w kontakcie z wodą czy detergentami nie ulegnie zniszczeniu. Natomiast skórzane obicia są odporne na przebarwienia oraz rozdarcie.

Bezpieczne krzesło toaletowe dla niepełnosprawnych

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego krzesła sanitarne są w pełni bezpieczne dla osób niepełnosprawnych. Wyprofilowane oparcia oraz miękkie podłokietniki umożliwiają swobodne wykonanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych podczas codziennej toalety. Wygodne siedzisko zrobione z miękkiej tapicerki zapewnia komfort siedzenia, a nogi krzeseł toaletowych mają antypoślizgowe podkucia zapobiegające przemieszczaniu się sprzętu.  

Każde dostępne w naszym sklepie krzesło toaletowe dla niepełnosprawnych jest w standardowej wielkości, co umożliwia jego łatwe przenoszenie w różne miejsca oraz umieszczenie pod prysznicem. Wysokiej jakości wyroby medyczne są niezastąpioną pomocą, zarówno dla osób opiekujących się chorymi w prywatnych domach, jak i w szpitalach oraz w całodobowych ośrodkach leczniczych.