Szybkie zamówienia telefoniczne793 455 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podnośniki rehabilitacyjne i Likwidacja barier

( ilość produktów: 20 )

Przy pielęgnacji osoby niepełnosprawnej ruchowo lub starszej warto zadbać również o swoje zdrowie. Jakiekolwiek działania przy pielęgnacji pacjenta, takie jak podnoszenia, codzienna higiena, przenoszenie wymagają użycia siły i często nadmiernego wysiłku. Chcemy ułatwić te zadania poprzez polecane przez nas podnośniki rehabilitacyjne.

Korzyści

Dzięki użyciu tak pomocnego sprzętu, opiekun może wykonywać większość czynności w pojedynkę, gwarantując wygodę zarówno sobie, jak i pacjentowi. Użycie odpowiedniego sprzętu niweluje zagrożenie przeciążeń i urazów kręgosłupa opiekuna i ułatwia wykonywanie codziennych czynności. W ofercie posiadamy różne modele mobilnego sprzętu, który odznacza się łatwością montażu.

Podnośniki z nosidłem

Proponujemy nosidła firmy Samson o solidnej konstrukcji, zapewniającej stabilizację głowy do użytku codziennego lub kąpieli. Podnośnik sterowany jest automatycznie, jednak jest wyposażony w systemy asekuracyjne na wypadek rozładowania baterii. Maksymalne obciążenie maszyny może wynieść 150 kg. Produkt posiada elastyczne nosidła, które stabilizują chorego i chronią głowę podczas kąpieli.

Czy warto zakupić?

Tego typu sprzęt to nieoceniona pomoc i wsparcie w pielęgnowaniu osoby obłożnie chorej lub niemogącej się poruszać. Przydaje się w sytuacjach, gdy jest konieczność spionizowania pacjenta lub przemieszczenia go na toaletę. Takie rozwiązania są stosowane ośrodkach rehabilitacyjnych, szpitalach, ale także domach prywatnych. Proponujemy go każdemu, kto na co dzień opiekuje się dorosłym, niepełnosprawnym pacjentem.

Podnośniki wannowe

Dzięki dostosowaniu produktu do większości wanien, jest ogromną pomocą w wygodnej i komfortowej kąpieli pacjenta, który nie może samodzielnie wejść do wanny. Produkt jest dostosowany do łatwego montażu i demontażu, a jego czyszczenie jest łatwe. Urządzenie posiada stabilne siedzenie z antypoślizgową powierzchnią. Do tego rodzaju sprzętu możesz dobrać nakładki antypoślizgowe, obrotowe i obrotowo-przesuwne.

Oferta

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze sprzętem z naszej oferty. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu, który nie tylko zaoszczędzi czas, ale również pozwoli uniknąć zagrożeń zdrowotnych związanych z dźwiganiem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.53 / 5.00 15 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-29
Wszystko w najlepszym porządku. Babcia zadowolona
2024-02-29
Polecam
pixel