.

Przewiń myszką by przybliżyć lub oddalić
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). |
|
Przewiń myszką by przybliżyć lub oddalić
Jednorazowe-rozpuszczalne w wodzie worki do prania 50 szt (dwie rolki po 25szt)
(Hot Water Solubler Bags - 50 pcs)
Worki rozpuszczalne w wodzie przeznaczone do do prania skażonej bielizny i odzieży ochronnej. Umożliwiają zredukowanie ryzyka infekcji spowodowanej kontaktem z zabrudzoną pościelą lub odzieżą (brak styczności z zawartością worków). Dzięki workom personel nie ma styczności z zwartością worków, są całkowicie rozpuszczalne.
Worki przeznaczone dla pralnictwa, rozpuszczalne w ciepłej wodzie 60 C.
Duży rozmiar worka: 84 cm x 66 cm zawierające wstążkę do zawiązania worka.
Worki i ich przewiązki wykonane są z nietoksycznych substancji rozpuszczalnych w wodzie i ulegających całkowitej biodegradacji.
Całkowicie rozpuszczalne w wodzie worki do prania składające się z poliwinylo alkoholu.
Szczególnie godne polecenia w szpitalach, gdzie podczas pracy priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo.
Brak opinii klientów.
Jednorazowe-rozpuszczalne w wodzie worki do prania 50 szt
Zobacz opinie